Sukurkite internetinį verslą su Matterhorn

Pirkite tūkstančius dizainerių gaminių - jokio streso ir rūpesčių. Mokėkite tik už tai, ką parduodate. Be to, mes pasirūpinsime siuntimu už jus!

Registruokitės nemokamai
Pradėkite bendradarbiauti ir išplėskite savo pasiūlą

27 tūkst. drabužių, apatinio trikotažo ir avalynės modelių

kiekvieną dieną nauji produktai

Ar turite savo parduotuvę, o gal prekiaujate turguje? Peržiūrėkite mūsų integracijos sprendimus

Norite patys atlikti integraciją?

Atsisiųskite produktų failus XML, CSV ir kitais formatais

Gaukite naujausią informaciją apie gaminius ir atsargas su "Matterhorn". Mūsų platformoje galite greitai atsisiųsti XML, CSV ir kitus failus, kurie atnaujinami kas 2 valandas, kad galėtumėte juos lengvai integruoti į savo modulį. Mėgaukitės greita ir lengva prieiga prie savo duomenų!

Integruokite savo parduotuvę su xml failais

Pasinaudokite API

Pasinaudokite mūsų REST API galia ir pasiekite visus jums reikalingus gaminio, atsargų, kategorijos ir gamintojo duomenis! Mūsų API taip pat leidžia automatizuoti užsakymą iš "Matterhorn" didmenininko, kad galėtumėte supaprastinti pirkimo procesus. Išbandykite mūsų API galimybes jau šiandien!

Integruokite savo parduotuvę su API

Tradiciniai pardavimai ar dropshippingas?

Tradiciniai pardavimai


Dropshipping


Plėskite savo verslą tarptautiniu mastu

Su "Matterhorn" galėsite lengvai siųsti visame pasaulyje! Mūsų platforma palaiko katalogus iki 14 kalbų, todėl galite pasiekti klientus visame pasaulyje. Leiskite mums viskuo pasirūpinti ir tikėkite, kad jūsų siunta galutinį klientą pasieks greitai ir saugiai.

Dropshippingas į Jungtinę Karalystę, JAV, Kanadą, Prancūziją, Vokietiją, Italiją, Ispaniją, Austriją, Belgiją, Daniją, Portugaliją, Jungtinius Arabų Emyratus ir daugelį kitų šalių visame pasaulyje!