Didmeninė prekyba moteriškais drabužiais butikams, internetinėms parduotuvėms.

Išplėskite savo asortimentą su daugiau nei 30 000 drabužių, apatinio trikotažo ir avalynės modelių


Prisijunkite prie mūsų Didmeninės platformos – Prieiga prie daugiau nei 120 Europos prekinių ženklų! Didmeninė prekyba ir Dropshipping iš Matterhorn internetinėms ir fizinėms parduotuvėms.


Registruokitės nemokamai!

Jokių prenumeratos mokesčių ir nereikia kredito kortelės: - Atsisveikinkite su mėnesiniais mokesčiais - pas mus mokate tik už tai, ką užsakote, kai užsakote.

Nėra minimalios užsakymo vertės - Mėgaukitės laisve pirkti būtent tai, ko jums reikia, nesijaudindami dėl minimalios užsakymo vertės ribos.

Asortimentas ir Prekės ženklai:

 • Virš 30 000 produktų.
 • Daugiau nei 120 įvairių prekių ženklų.
 • Kasdien 100 naujų produktų.
 • Nemokamos prekių nuotraukos
 • EAN kodai prieinami mūsų integracijos failuose

Logistika ir Prieinamumas:

 • Minimalaus užsakymo kiekio nėra
 • Pristatymas visame pasaulyje.
 • Konsoliduotas pristatymas iš skirtingų tiekėjų/prekės ženklų.
 • 14 kalbų versijos

Pardavimo Modelis:

 • Didmeninė prekyba - Mažmeninės parduotuvės perka produktus didmeninėmis kiekiais už mažesnes kainas, kad galėtų juos sandėliuoti ir parduoti klientams.
 • Dropshipping modelis - Internetinės parduotuvės užsako produktus iš tiekėjų atskirai po kliento užsakymo ir tiesiogiai pristato klientui, nelaikydamos atsargų.

Integracija ir Produktų Valdymas:

 • Nemokama integracija su Shopify, kodavimas nereikalingas.
 • Paruoštos integracijos su kitomis parduotuvių sistemomis.
 • Nemokami produktų failai XML/CSV/Excel lengvai integracijai.
 • Nemokama REST API programuotojams.

Plėskite savo dropshippingo verslą su "Matterhorn

Sukurkite sėkmingą dropshippingo verslą. Palaikome visas pagrindines elektroninės prekybos platformas. Visą elektroninės prekybos platformų sąrašą rasite Integracijos sprendimų meniu.Prisijunkite prie API ir naudokite duomenis iš tiek platformų, kiek jums reikia. Pradėkite vykdyti dropshippingą šiandien!

Peržiūrėkite Integracijos Sprendimus Jūsų Platformai

Prijunkite savo Shopify parduotuvę
Brands

Naujos prekės ženklų prekės, kurios gali jus sudominti:

Didmeninės prekybos mada pardavėjai Visi didmeninės prekybos drabužiais pardavėjai kviečiami susipažinti su išsamiausia "Matterhorn" didmeninės prekybos drabužių kolekcija. "Matterhorn" yra prabangiausių Eu...
Madingi didmeniniai drabužiai Įveikite tendencijas su naujausiais madingais didmeninės prekybos drabužiais iš "Matterhorn". Jei jūsų klientai nekantrauja įsigyti naujausių tendencijų ir stilių, kad ga...
Didmeninė prekyba moteriškais drabužiais Nors drabužių pirkimas gali būti nelengvas procesas, "Matterhorn" leido jį atlikti be šurmulio. Persvara, kurią turite pirkdami didmeninės prekybos moteriškus boutique drab...

Didmeninė Prekyba Drabužiais: Aukštos Kokybės Apranga ir Aksesuarai

Mūsų didmeninė prekyba rubais siūlo platų aukštos kokybės drabužių ir aksesuarų pasirinkimą, atitinkantį skirtingus klientų poreikius. Atraskite mūsų įvairias kolekcijas, kurių pagrindu galite sukurti puikias prekes savo klientams, naudodamiesi mūsų didmeninė prekyba drabužiais paslaugomis.

Platus Didmeninės Prekybos Rubais Pasirinkimas

Mūsų didmenine prekyba rubais pasiūlymai apima įvairius stilius ir medžiagas, pritaikytas kiekvienam klientui. Siūlome moteriškus, vyriškus bei vaikiškus drabužius, taip pat aksesuarus ir avalynę, kad galėtumėte pasiūlyti savo klientams tinkamiausius sprendimus visais atvejais.

Didmeninė Prekyba Drabužiais: Kokybė ir Patogumas

Naudojantis mūsų didmeninė prekyba drabužiais platforma, lengva ir patogu įsigyti kokybišką aprangą didmenine kaina. Dėka mūsų lengvai naudojamos internetinės svetainės, galite naršyti mūsų kolekcijas, užsisakyti prekes ir tvarkyti savo paskyrą be jokių sunkumų.

Jei ieškote patikimo ir naujoviško didmeninės prekybos drabužiais tiekėjo, neieškokite toliau. Pasirinkite mus, kad gautumėte geriausią drabužių ir aksesuarų pasirinkimą, lengvą internetinį pirkimą ir puikų klientų aptarnavimą. Susisiekite su mumis šiandien ir leiskite mums padėti iškelti jūsų verslą į kitą lygį!

Didmeninės prekybos drabužiais tiekėjai Jei norite užtikrinti savo kainas, tada didmeninių drabužių tiekėjams geriausia rinktis didmeninį pirkimą. Matterhorn suteikia jums raktą, kaip išjudinti savo drabužių p...
Didmeninė apatinio trikotažo prekyba Jei norite savo klientus pradžiuginti naujausiais ir geidžiamiausiais apatinio trikotažo skyriaus stiliais, "Matterhorn" yra geriausia vieta įsigyti geriausių prekių ženklų...
Didmeninė prekyba apatiniu trikotažu Jei jūsų klientai nori investuoti į savo intymųjį komfortą ir įsigyti puikių drabužių už prieinamą kainą, tuomet geriausias pirkinys - tai didmeninės apatinių drabu�...

Pristatymas visame pasaulyje


Patikrinkite pristatymo būdus ir pristatymo mokestį savo šalyje.
Patikrinkite
Galimi mokėjimo būdai
 • Banko pervedimas
 • Mokėti kredito kortele
 • Mokėkite per "PayPal
 • Žr. daugiau
Xml/csv & api

Prisijunkite ir atsisiųskite xml / csv failus iš savo paskyros.

Dar neužsiregistravote? Susikurkite nemokamą paskyrą!
PAŠARŲ ATRANKA